Movies
Ratings
495
InterstellarRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 2.5
The Hottest StateRated ★ 0.5
DesperadoRated ★ 3.5
Camille Claudel, 1915Rated ★ 3.5
Sorry, ThanksRated ★ 2.5