Movies
Ratings
30
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
PietaRated ★ 5.0
SunshineRated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0