Titles you rated
Sweet 18Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0