Series
Ratings
18
Secret GardenRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Ah! My GoddessRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 5.0
- SoulmateRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
ChobitsRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 2.5