Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 5.0
Pretty CrazyRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.0