Movies
Ratings
67
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
SpanglishRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
Set It UpRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Drawing CloserRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0