Titles you rated
Fermat's RoomRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5