Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0- BarbapapaRated ★ 3.5
- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 2.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 2.0
You Season 3Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Tuca & BertieRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
So Not Worth ItRated ★ 1.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 2.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 2.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 2.0