Movies
Ratings
15
TitanicRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.0
MossRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0