Movies
Ratings
141
AladdinRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5