Movies
Ratings
263
1917Rated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Battle of JangsariRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.5
The 5th WaveRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5