Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0
My Country: The New AgeRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 1.5- BodyguardRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 0.5
Yeon GaesomunRated ★ 1.0
Empress CheonchuRated ★ 1.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.5
Dr. FrostRated ★ 1.0
BloodRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 4.0- IslandRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Thousand Years of LoveRated ★ 1.0
Nonstop 5Rated ★ 2.5
NonstopRated ★ 3.0