Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
SleepRated ★ 5.0
CryptozooRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 4.5
BombshellRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
My Week with MarilynRated ★ 4.5