Series
Ratings
36- Fill in the BlankRated ★ 5.0
ClariceRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 0.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 2.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0
The Office Season 5Rated ★ 3.0
The Office Season 4Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 2.0
The Office Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
The Office Season 2Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.0