Titles you rated
RevelationRated ★ 2.0
John WickRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 1.5
SmugglersRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
ExitRated ★ 1.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.0
HuntRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0