Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5