Titles you rated
Independence DayRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Last ExorcismRated ★ 1.0