Titles you rated
Free WillyRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
The Devil's GameRated ★ 1.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 1.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0