Series
Ratings
97- Special Task Force MSSRated ★ 4.0
- My Dad is a Nude ModelRated ★ 4.0
- Came To Me And Become A StarRated ★ 4.5
- Little Girl DetectiveRated ★ 4.0
- Jin JinRated ★ 3.5
- The Reason I'm Getting MarriedRated ★ 4.0
Still PictureRated ★ 5.0- TerminalRated ★ 4.0
- I'm Dying SoonRated ★ 3.5
- My Friend Is Still AliveRated ★ 4.0
A Culprit Among FriendsRated ★ 4.0
The Scale of ProvidenceRated ★ 3.0
Stock FlowerRated ★ 3.0- Cupid FactoryRated ★ 4.0
- Daddy FishRated ★ 5.0
- Strawberry Ice CreamRated ★ 5.0
Golden CrossRated ★ 4.0
Cheo YongRated ★ 3.0
When I Was The PrettiestRated ★ 5.0
My Secret HotelRated ★ 3.5