Titles you rated
The TowerRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0