Titles you rated
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
First LoveRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Boar HuntRated ★ 4.0
NokideugzoneRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0