Titles you rated
The Last SamuraiRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 1.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 5.0
AlexanderRated ★ 1.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.0