Titles you rated
Culinary Class WarsRated ★ 4.5- 건축탐구 집Rated ★ 5.0
Foundation Season 1Rated ★ 4.0
Tidying Up with Marie KondoRated ★ 4.0
Sparking Joy with Marie KondoRated ★ 4.0
The House DetoxRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0