Titles you rated
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Jung_eRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0