Series
Ratings
168
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0