Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0- Hansan ReduxRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5