Titles you rated
NopeRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
AmbulanceRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.5
Death on the NileRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 3.0
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0