Movies
Ratings
109
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Inside JobRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Too Old Hip-Hop KidRated ★ 5.0
Google and the World BrainRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5