Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5