Titles you rated
Ip Man 3Rated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 4.5
xXxRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0