Titles you rated
Step UpRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
SpreadRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Lake HouseRated ★ 2.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
9Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0