Movies
Ratings
117
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Spring BreakersRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0