Titles you rated
The FabelmansRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
BossRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
MisericordiaRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
Wicked Little LettersRated ★ 3.0
Close Your EyesRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
God of GamblersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5