Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
RushRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
GantzRated ★ 2.0
John CarterRated ★ 2.0
WaterworldRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.0
Upside DownRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0