Titles you rated
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 2.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 3.0
The Senior ClassRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0