Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
Fast XRated ★ 3.5
Land of BadRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 2.5
Inside ManRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Godzilla Minus OneRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
GateRated ★ 1.0
Seven PoundsRated ★ 3.5