Titles you rated
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Ouija: Origin of EvilRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0