Titles you rated
Yong PalRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5