Movies
Ratings
240
Antonia's LineRated ★ 5.0
Sunset BoulevardRated ★ 4.0
The Poseidon AdventureRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
Arlington RoadRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
My Boss, My TeacherRated ★ 1.0
A Fish Called WandaRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 5.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 3.0
Driving Miss DaisyRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0