Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0- VirusRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0