Movies
Ratings
25
ScarfaceRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 5.0
Hara-Kiri: Death of a SamuraiRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0