Movies
Ratings
806
Army of DarknessRated ★ 3.0
Stay AliveRated ★ 3.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 5.0
BraindeadRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Cheaper by the DozenRated ★ 5.0
Definitely, MaybeRated ★ 5.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Wedding CrashersRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 2.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0