Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5