Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0