Titles you rated
MantisRated ★ 0.5
SinnersRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Badland HuntersRated ★ 1.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
RansomedRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0