Series
Ratings
15
TwelveRated ★ 0.5
Queen MantisRated ★ 1.5
BodyguardRated ★ 2.0
UntamedRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Buried HeartsRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 1.0
Death's GameRated ★ 2.0
The MandalorianRated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 5.0