Series
Ratings
67
Saga of Tanya the EvilRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 1.5
Sword Art Online IIRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 1.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 2.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Natsume Yujin-choRated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 2.5- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5