Titles you rated
- 괴물의 시간Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 2.5
I Am SoloRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0