Titles you rated
Ex MachinaRated ★ 3.5
The Adam ProjectRated ★ 1.0
One DayRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5