Series
Ratings
45- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5